Moderný koberec MUNDO D7951 diamanty 3D outdoor růžový / béžová

Nový produkt

tloušťka koberce: přibližně 6 mm

hmotnost: přibližně 1,4 kg/m2

druh příze: 100% polypropylen

Více informací

  náklady na dopravu od: 84,26 CZK
  zásilka odeslaná za 48 hodin
  mezinárodní doprava
  30 dnů pro vrácení zboží
  2 roky záruka
  odesíláme dobírkou

815,15 CZK s DPH

959,00 CZK s DPH

Nejnižší cena z období 30 dní před snížením: 959,00 CZK s DPH


Parametry

MateriálPolypropylen
TvarObdélníkový
Vzor Geometrie

Více informací

Jeden koberec v obývacím pokoji a na terase?

Ano, je to možné! Koberec je velmi důležitým prvkem každého interiéru. Kromě samozřejmých dekorativních funkcí plní i mnoho dalších velmi důležitých úkolů. Jednou z nejpříjemnějších výhod používání koberce je předchlazení koberce. To bezesporu zvyšuje komfort a bezpečnost používání. Koberec navíc může zakrýt oblíbenou nebo lehce poškozenou podlahu. Zabraňuje také uklouznutí na panelech nebo absorbuje pád. Lze tyto koberce použít na balkón? Od této chvíle ano! Koberce z kolekce MUNDO jsou velmi univerzální produkty. Využitím nejmodernějších výrobních technik učinili kompromis mezi koberci s nesouvislým střiženým vlasem a trvanlivostí koberců se smyčkovým vlasem. Tato jedinečná a vzácná kombinace dává vzniknout kolekci příjemných, velmi praktických a povětrnostním vlivům odolných koberců. Díky tomu najde uplatnění v předsíni, kuchyni, obývacím pokoji, ložnici, ale i na balkóně, terase či verandě.

Kolekce koberců MUNDO obsahuje:

  • Různé vzory – díky tomu si každý najde model, který mu vyhovuje;
  • Použití polypropylenového vlákna, které je zcela bezpečné pro alergiky a děti; Krátký 6 mm fleece, který se extrémně snadno čistí.
  • Pro zbavení se čistoty stačí vysát nebo otřít vlhkým hadříkem.
  • Všestrannost. Koberec je odolný vůči povětrnostním vlivům, takže jej lze použít v jakékoli místnosti v domě, ale i venku, například na balkóně nebo terase.

Koberce MUNDO jsou spojením kvalitního zpracování a krásného designu. Záleží nám také na vaší bezpečnosti a karimatky z naší nabídky mají certifikát OEKO-TEX. Potvrzuje, že je zcela bezpečný pro lidi i životní prostředí.

Díky kobercům z kolekce MUNDO můžete být doma sami

 

Příslušenství

Follow us on Facebook