Bezpečné platby

PayPal

PayPal je lídrem ve světě, mezinárodní platební systém, který používá kreditní kartu, která vám umožní bezpečně (bez prozrazení finanční informace), aby se platby přes internet ve více než 190 zemích. Platby používající tento systém je možné provést prostřednictvím kreditní karty konvexní VISA a MasterCard a ploché debetními kartami: VISA Electron a VISA GOLD.

Více informací o PayPal: https://www.paypal.com

Plaťte později s Klarna.

Klarna si již při nákupu u svých oblíbených prodejců vybraly miliony důvtipných nakupujících. Vyzkoušejte před nákupem a zaplaťte v plné výši až o 30 dní později, nebo rozdělte náklady do 3 bezúročných měsíčních splátek.

Zaplaťte ve 3 splátkách

Rozložte si náklady na nákup do 3 bezúročných splátek. První platba se provádí v místě nákupu a zbývající splátky se plánují automaticky každých 30 dní.

Zaplaťte do 30 dnů

Proveďte nákup ještě dnes, abyste si jej mohli před nákupem vyzkoušet. Plaťte jen za to, co si necháte. Zaplaťte až o 30 dní později. Bez zájmu. Bez poplatku. Žádný dopad na vaše kreditní skóre.

Kupte nyní, zaplaťte později

Platba po doručení vám umožňuje vyzkoušet před nákupem a je to nejjednodušší způsob nakupování online. Dokončete platbu v plné výši po nákupu bez dalších nákladů. Vrácené zboží můžete hlásit přímo v aplikaci Klarna a platit pouze za položky, které si ponecháte.


Follow us on Facebook